EMZL350GRA331MJA0G
Partnumber:
EMZL350GRA331MJA0G
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 850mA 5000h 105°C Automotive T/R