EMZS350ARA471MHA0G
Partnumber:
EMZS350ARA471MHA0G
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R