EPAG401ELL101ML30S
Partnumber:
EPAG401ELL101ML30S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (16 X 30mm) Radial 7.5mm 580mA 2000h 105°C Bulk