EPM7128SQC100-10
Partnumber:
EPM7128SQC100-10
Manufacturer:
Altera/Intel Programmable Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD MAX® 7000S Family 2.5K Gates 128 Macro Cells 100MHz 5V 100-Pin PQFP Tray