EPM7128SQI100-10N
Partnumber:
EPM7128SQI100-10N
Manufacturer:
Intel/ALTERA
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD MAX® 7000S Family 2.5K Gates 128 Macro Cells 100MHz 5V 100-Pin PQFP Tray