EPM7160STC100-10
Partnumber:
EPM7160STC100-10
Manufacturer:
Altera/Intel Programmable Solutions
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD MAX® 7000S Family 3.2K Gates 160 Macro Cells 100MHz 5V 100-Pin TQFP Tray