ERA-1AEB103C
Partnumber:
ERA-1AEB103C
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0201 10K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R