ERA-2AEB153X
Partnumber:
ERA-2AEB153X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 15K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R