ERA-2AEB5761X
Partnumber:
ERA-2AEB5761X
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 5.76K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R