ERA-2ARB4990X
Partnumber:
ERA-2ARB4990X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 499 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive T/R