ERA-2ARC102X
Partnumber:
ERA-2ARC102X
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.25% 0.063W(1/16W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive T/R