ERA-3AEB1240V
Partnumber:
ERA-3AEB1240V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
Out of stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 124ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT