ERA-3AEB4422V
Partnumber:
ERA-3AEB4422V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 44.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R