ERA-3AEB49R9V
Partnumber:
ERA-3AEB49R9V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 49.9 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R