ERA-3AHD100V
Partnumber:
ERA-3AHD100V
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R