ERA-3ARW243V
Partnumber:
ERA-3ARW243V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 24K Ohm 0.05% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive T/R