ERA-6AEB101V
Partnumber:
ERA-6AEB101V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R