ERA-6AEB1371V
Partnumber:
ERA-6AEB1371V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 1.37K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R