ERA-6AEB392V
Partnumber:
ERA-6AEB392V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 3.9K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R