ERA-6APB471V
Partnumber:
ERA-6APB471V
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/°C Pad SMD Automotive T/R