ERA-6YEB103V
Partnumber:
ERA-6YEB103V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0805 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R