ERA-8AEB164V
Partnumber:
ERA-8AEB164V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 160K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R