ERA-8AEB244V
Partnumber:
ERA-8AEB244V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 240K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R