ERA-8AEB4422V
Partnumber:
ERA-8AEB4422V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 44.2K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R