ERA2AEB1022X
Partnumber:
ERA2AEB1022X
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 10.2K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R