ERA3AEB2371V
Partnumber:
ERA3AEB2371V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 2.37K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R