ERA3AED3162V
Partnumber:
ERA3AED3162V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 31.6K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R