ERD-S2TJ103V
Partnumber:
ERD-S2TJ103V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Carbon Film 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -350ppm/°C to -150ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo