ERG-2SJ391A
Partnumber:
ERG-2SJ391A
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide Film 390 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive