ERG2SJ301V
Partnumber:
ERG2SJ301V
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
300 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film