ERG2SJ473
Partnumber:
ERG2SJ473
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Oxide Film 47K Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Bulk