ERJ-12ZQJR33U
Partnumber:
ERJ-12ZQJR33U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 0.33 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R