ERJ-14NF4321U
Partnumber:
ERJ-14NF4321U
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 4.32K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R