ERJ-2GEJ100X
Partnumber:
ERJ-2GEJ100X
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R