ERJ-2GEJ102X
Partnumber:
ERJ-2GEJ102X
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1046 in stock
SKU:
ERJ-2GEJ102X
Package
RES THICK FILM 0402 1K OHM 5% 0.1W(1/10W) 脗卤200PPM/脗掳C PAD SMD AUTOMOTIVE T/R