ERJ-2GEJ1R0X
Partnumber:
ERJ-2GEJ1R0X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R