ERJ-2GEJ220X
Partnumber:
ERJ-2GEJ220X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 22 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R