ERJ-2GEJ4R7X
Partnumber:
ERJ-2GEJ4R7X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 4.7 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R