ERJ-2RKF1582X
Partnumber:
ERJ-2RKF1582X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 15.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R