ERJ-2RKF2702X
Partnumber:
ERJ-2RKF2702X
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 27K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R