ERJ-2RKF49R9X
Partnumber:
ERJ-2RKF49R9X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 49.9 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R