ERJ-3BQFR91V
Partnumber:
ERJ-3BQFR91V
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.91 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/°C to 300ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200