ERJ-3BWFR050V
Partnumber:
ERJ-3BWFR050V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.05 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R