ERJ-3EKF1002V
Partnumber:
ERJ-3EKF1002V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R