ERJ-3EKF4221V
Partnumber:
ERJ-3EKF4221V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 4.22K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R