ERJ-3EKF4753V
Partnumber:
ERJ-3EKF4753V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 475K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R