ERJ-3EKF75R0V
Partnumber:
ERJ-3EKF75R0V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 75 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R