ERJ-3GEYJ103V
Partnumber:
ERJ-3GEYJ103V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R