ERJ-3GEYJ223V
Partnumber:
ERJ-3GEYJ223V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R