ERJ-3GEYJ470V
Partnumber:
ERJ-3GEYJ470V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 47 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R